Emlak Hizmetleri

Ege Prefabrik

 

her türlü mimarlık işlerini yapmak mimari tasarım proje ve uygulama hizmetleri yapmak bu konuda plan proje tadilat projeleri çizmek başkalarını çizdirtmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
sektor: alışveriş
kategori: em.
http://http://www.kilittasi.com

elektronik proje tasarımı elektronik araştırma geliştirme hizmetleri ve üretimi işleri.
sektor: alışveriş
kategori: emlakçı
kuruluş tarihi: 06 haziran 2007 Çarşamba
yetkili ve ortak: - - -.

her çeşit mobilya alımı satımı imalatı ithalatı ve ihracatını yapabilir.bu işleri yapmak için gerekli olan malzemelerin alımı satımı imalatı ithalatı ve ihracatını yapabilir ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer i.

Şehir içi insan taşımacılığı
sektor: sektörel kobİ
kategori: diğer firmalar
kuruluş tarihi: 13 mart 2008 perşembe
yetkili ve ortak: - - -.

hediyelik esya ticarei.
sektor: sektörel kobİ
kategori: diğer firmalar
kuruluş tarihi: 24 kasım 1987 salı
yetkili ve ortak: - - -.

anasÖzleŞmesİnİn 3.maddesİndekİ İŞler.
sektor: sektörel kobİ
kategori: diğer firmalar
kuruluş tarihi: 24 eylül 2002 salı
yetkili ve ortak: - - -.

ankara etimesgut alsancak mahallesinde bulunan firmamız hertürlü emlak alım satımında tecrübeli ve güçlü kadrosuyla sizlere hizmet sunmaktan onur duyar..
http://www.gunesinsaatemlak.com/

Şirket kendi adına her türlü gayrimenkulu alabilir satabilir ve kiraya verebilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: hizmet servisleri
kategori: emlakçı
kuruluş tarihi: 10 mayıs 2007 perşembe
yetk.

Üye Şirketlerin nakit Ödeme yapmadan Ürettikleri mal ve hizmet karşılığında talep ettikleri mal ve hizmetleri almalarına dayanan barter sistemi Üye firmalara sunduğu satış artırma stok eritme kar marjını artırma ye.
http://www.ttbarter.com.tr

her türlü inşaat malzemelerinin alım satımı ihracat ve ithalatını yapmak arsa bina han daire alım satımı ve dekorasyon tamir işlerinin yapımıinşaat yapımı.ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler
sektor: alışveriş
kategori.

her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve ana sözleşmesinde yaz.

İnŞaat taahhÜt tİcaret emlak alim satimi ve daniŞmanlik.
sektor: hizmet servisleri
kategori: emlakçı
kuruluş tarihi: 21 ekim 1986 salı
yetkili ve ortak: - - -.

İnşaat yapımı işleri.
sektor: alışveriş
kategori: emlakçı
kuruluş tarihi: 24 mart 2006 cuma
yetkili ve ortak: - - -.

ticari mahiyette olmak üzere kamu yönetimi kuruluşlarınınve özel firmaların tüzel ve hakiki şahıslarına sevk ve idare iş idaresi işletmecilik ve yönetim danışmanlığını yapmak ve 1.3.2006 tarihinde tescil edilen genel kurul kararında yazıl.

İç mimarlık dekorasyon işleri yapı malzemeleri toptan alım satımı.konut ve işyeri inşaat işleri kat karşılığı inşaat işleri inşaat taahhüt işleri ve müteahhitlik işleri
sektor: alışveriş
kategori: emlakçı
kuruluş tarih.

konusu ile ilgili her türlü emlak her türlü gayrimenkulve özellikle siteler plazalar marketler depolar antrepolar soğuk hava depoları villa tatil köyleri devremülk apartman .alım ve satımı yapmak bu konu ile ilgilenen şirketlereortak .
http://http://www.emlax.com.tr

-
sektor: sektörel kobİ
kategori: emlak-yapı-lüx konut
kuruluş tarihi: 30 aralık 2008 salı
yetkili ve ortak: - - -.

her türlü gayrımenkullerin alımı satımı kiralanması ve kiraya verilmesi işlerini yapmak her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satma kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalar.

mühendislik müşavirlik ve müteaahhitlik hizmetlerinin yurt içi ve yurt dışında kontrolörlük ve mümessillik hizmetini yapmak konusu ile ilgili her türlü plan proje çizimini hazırlanmasını ve taahhüt işlerini yapmak ve 7.4.2010 tarihinde te.

yürürlükteki ilgili mevzuata riayet etmek kaydıyla iş arayanlara yurt içi ve yurt dışında elverişli oldukları işlere yerleştirilmeleri yurt içi ve yurt dışında yerleşik gerçek ve tüzel kişilere de her türlü işler için aradıkları nitelikle.

emlak işleri.
sektor: hizmet servisleri
kategori: emlakçı
kuruluş tarihi: 14 eylül 2011 Çarşamba
yetkili ve ortak: - - -.

her türlü emlak siteler plazalar marketler spor kompleksleri ev apartman işyeri ve benzeri gayrımenkulleri yapmak almak satmak her türlü mimarlık hizmetleri proje etüdü .
http://http://www.sardem.com

emlak.
http://www.cesmekaleemlak.com

yurt içinde ve yurt dışında gayrimenkuller almak satmak devretmek kiraya vermek. Şirket ihtiyaçları için hertürlü menkul mal gayrimenkul vegayri maddi haklar inkisap edebilir satın alabilir devir ve ferağ edebilir satabilir kiralayabilir .

her türlü elektrikli elektronik elektromekanik ürün ve cihazların bunlardan müteşekkil sistemlerinin bunlara ait yedek parça alsesuar ve yazılımlarının imalat ihracat ithalat otomasyon dağıtım teknik servis ve projelendirilmesi .ve ana sö.

  


 

Ege Şehirleri

 

Şirketnızı Buraya Ekleyin